Tomášovce - Zjednodušená verzia stránok
Nastavenie veľkosti písma
+

Aktuality - Služba SMS-info spustená

Obr.

Rýchle a spoľahlivé doručovanie oznamov prostredníctvom bezplatných SMS

Obec Tomášovce spustila pre občanov jednoduchý a rýchly spôsob, ako mať aktuálne informácie o dianí v obci vo Vašom mobilnom telefóne formou SMS. Služba SMS-info Vám doručí každý dôležitý oznam ako obyčajnú krátku správu SMS. K odberu oznamov sa môžete prihlásiť po kliknutí tu:

https://sms-info.eu/sk/spravy/odosielatel/tomasovce

alebo po kliknutí na ikonu "SMS INFO PRE OBČANOV" na hlavnej stránke obce. Je potrebné postupovať presne podľa pokynov. Registráciu je možné vykonať aj individuálne po telefonickej dohode so zamestnancami obecného úradu, kde je však potrebné vyplniť a podpísať súhlas so spracovávaním osobných údajov.

Funkčnosť a výhody služby SMS - info:

  • Jednoduché a rýchle odoslanie oznamu aj veľkému počtu príjemcov zaslaním hromadnej SMS. Doručenie všetkým príjemcom v priebehu niekoľkých sekúnd.

  • Príjem oznamov priamo na mobil prostredníctvom aplikácie (Android) a ak nie je nainštalovaná alebo pripojená k Internetu, tak garantované doručenie ako SMS (napr. v zahraničí). Alternatívne doručovanie aj cez email, možnosť výberu doručovania mobil/email.

  • Už nikdy viac SPAM od desiatok rôznych odosielateľov, o ktorých nemáte ani prehľad a z ktorého sa bojíte odhlásiť, aby ste ešte viac nerozšírili Vašu adresu.

  • Dôveryhodnosť pre odosielateľa, ktorý s Vašimi osobnými údajmi vôbec nemusí prísť do styku.

Bližšie informácie o službe nájdete tu:

https://sms-info.eu/sk/content/stranka/o-sluzbe

Obr.

Dátum vloženia: 18. 5. 2020 7:48
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 5. 2020 12:11
Autor: Správce Webu