Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

"Ihrisko Žihadielko" - spojme sa pre dobrú vec

Typ: ostatné
zihadielko_lucenec.jpgMesto Lučenec sa zapojilo do výzvy spoločnosti LIDL s názvom "Ihrisko Žihadielko".

Doposiaľ sa nám podarilo prebojovať na 12. miesto. Na dosiahnutie úspechu (zaradiť sa do prvej desiatky) nám už nestačia iba hlasy našich obyvateľov, je potrebné spojiť sily a pomôcť tým, ktorí ešte majú šancu zabojovať. 

Preto si Vás dovoľujem osloviť s prosbou o pomoc – spojme sa pre dobrú vec. Záleží na každom hlase. Dajte vedieť všetkým svojim občanom, blízkym, priateľom a známym, aby v hlasovaní na www.zihadielko.lidl.sk podporili práve ihrisko v Lučenci, ktoré v prípade úspechu spríjemní voľné chvíle našim deťom i malým návštevníkom mesta. Hlasovať sa dá každý deň do 29. februára 2020 (23:59:59). Jedinou podmienkou je registrácia na tejto webovej stránke. Zároveň je možné získať každý deň aj bonusový bod zapojením sa do jednoduchej hry. Pre tých, ktorí sa zapoja do hlasovania za Lučenec, je vyhlásená súťaž o množstvo hodnotných cien.

Bližšie info o postupe pri hlasovaní a cenách v súťaži na https://www.lucenec.sk/?program=51&module_action__0__id_ci=247774  

Verím, že podporíte správnu myšlienku spojiť sa pre dobrú vec a pomôžete Lučencu získať nové detské ihrisko, ktoré bude slúžiť aj Vašim deťom. Vopred Vám ďakujeme za Vašu snahu.

PhDr. Alexandra Pivková, primátorka mesta Lučenec

 


Vytvorené: 4. 2. 2020
Posledná aktualizácia: 4. 2. 2020 11:54
Autor: Správce Webu