MAPOVÝ PORTÁL

T-mapy.jpg

TOMÁŠOVCE Z NEBA

Video Tomášovce z neba 2020

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Užitočné odkazy

Ústredný portál verejnej správy

UPSVaR LučenecREKUS

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, sobota 30. 9. 2023
slabý dážď 22 °C 13 °C
slabý dážď, slabý severný vietor
vietorS, 2.25m/s
tlak1021hPa
vlhkosť45%
zrážky0.11mm

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Aplikácia Odvoz Odpadu – pomocník pre Vás

Typ: ostatné
Obr.1 Nainštalujte si aplikáciu “Odvoz Odpadu” priamo do mobilu v nastaveniach vyberte našu obec Tomášovce a nastavte si deň a hodinu kedy Vás aplikácia upozorní na odvoz komunálneho alebo triedeného odpadu.

Vážení spoluobčania. V spolupráci s firmou ENVI-PAK prinášame aplikáciu s prehľadným harmonogramom odvozu odpadu pre našu obec. Zapnite si upozornenia a už nezabudnete naplniť alebo vyložiť kontajner na ulicu včas pred odvozom smetiarmi.

Pozrite harmonogram odvozu odpadu aj na https://odvoz-odpadu.eu/miesto/162.

Nainštalujte si aplikáciu “Odvoz Odpadu” priamo do mobilu v nastaveniach vyberte našu obec Tomášovce a nastavte si deň a hodinu kedy Vás aplikácia upozorní na odvoz komunálneho alebo triedeného odpadu.

Google Play

 

Nastavenia aplikácie

Nechodia vám upozornenia? Vyskúšali ste pridat aplikaciu na zoznam aplikacii, pre ktoré sa neoptimalizuje bateria? Môžete tak spraviť keď si otvorite v aplikácii dialóg pre nahlásenie chyby, je tam tlačidlo, ktorým otvorite nastavenia batérie. Ak nepomôže, napíšte prosím email na odvozodpadu@kuliha.sk.

 

 

  

 


Vytvorené: 15. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 15. 1. 2021 8:05
Autor: Správce Webu